x
Rozwiń menu MENU
20 lat firmy Roltor
20 lat firmy Roltor
Rozwiń menu

Sterowanie drogą radiową

Sterowanie drogą radiowąKontakt

Biuro:
ul. Płochocińska 15, 03-191 Warszawa

Produkcja:
ul. Kraszewska 12, Wiktorów k / Radzymin

+48 22 811 20 42

+48 506 066 970

E-mail: biuro@roltor.plPrzy pomocy jednego przycisku, nie wstając z fotela, rozwiniesz lub zwiniesz swoją markizę. Korzystaj z dyskretnych systemów, które nie tylko poprawiają Twój komfort, ale również chronią markizy przed niespodziewanymi zmianami pogody.

Funkcja: „my“:
Żeby zapamiętać Twoją ulubioną pozycje (np. markiza rozwinięta do połowy) i ustawić ją błyskawicznie przy pomocy tego klawisza. Łatwe do zaprogramowania i modyfikowania.

Zamiast kręcić korbą (śrdnio 300 razy!) wystarczy nacisnąć klawisz na pilocie.


PILOTY DO MARKIZ

Telis 1 RTS lub Telis 4 RTS

Do obsługi pojedynczej markizy, lub grupy markiz jednocześnie.
Telis Soliris RTS lub Telis 4

Soliris RTS Steruje pojedynczą markizą lub grupą markiz jednocześnie, a także włącza czujnik Sunis WireFreeTM RTS.PILOTY - ELEGANCKIE I WYGODNE W OBSŁUDZE

Piloty Somfy to nie tylko wygoda, ale także estetyczne wykonanie. Możesz idealnie dopasować je do wystroju każdego wnętrza lub otoczenia, wybierając spośród 4 dostępnych kolorów. Jeśli szukasz pilota do markiz - Somfy poleca wersję Patio zaprojektowaną specjalnie do użytku zewnętrznego (odporny na działanie wilgoci i upadki).Unowocześnij swoją aktualną instalację! 

Uniwersalny odbiornik RTS umożliwi korzystanie z Radiowej Technologii Somfy. Dzięki temu wygodny pilot i automatyka słonecznowiatrowa będą w Twoim zasięgu.