x
Rozwiń menu MENU
20 lat firmy Roltor
20 lat firmy Roltor
Rozwiń menu

Automatyka SOMFY

Automatyka SOMFYKontakt

Biuro:
ul. Płochocińska 15, 03-191 Warszawa

Produkcja:
ul. Kraszewska 12, Wiktorów k / Radzymin

+48 22 811 20 42

+48 506 066 970

E-mail: biuro@roltor.pl

Automatyka SOMFY - napędy i systemy sterowania do rolet i markiz, które poza wygodą i praktycznością dodatkowo charakteryzują się wyjątkowo cichą pracą oraz wysoką jakością:Jeszcze kilka lat temu standardem było podnoszenie i opuszczanie rolet za pomocą taśmy, co nie należało do szczególnie komfortowych rozwiązań. W domach jednorodzinnych lub w większych budynkach, w których liczba okien  była duża bieganie od rolety do rolety zajmowało sporo czasu oraz energii.

Idealnym rozwiązaniem takiej sytuacji jest zastosowanie napędów i systemów sterowania.

W ofercie SOMFY klienci znajdą rozwiązania kablowe, które wymagają wcześniejszego zaplanowania, już na etapie budowy lub, w przypadku już istniejących osłon, wiążą się z koniecznością kucia ścian celem położenia okablowania. Z pewnością minusem tego typu rozwiązań jest brak możliwości zmiany konfiguracji sterowania w późniejszym okresie użytkowania.

Najlepszym i oferującym najwyższy komfort obsługi rolet jest system radiowy RTS
Ma on ogromną przewagę nad innymi rozwiązaniami ponieważ w każdej chwili można zmienić konfiguracje sterowań i dostosowywać do indywidualnych, aktualnych potrzeb użytkownika.
Nie trzeba przy tym kuć ścian i prowadzić okablowania, wszystkich zmian dokonuje się w kilka minut.

Napędy i sterowania można zainstalować nie tylko w nowych roletach, ale także w tych już istniejących.

Somfy ma w swojej ofercie kilka pilotów i sterowań RTS, dzięki którym można obsługiwać nie tylko pojedyncze rolety ale również grupy rolet lub wszystkie centralnie za pomocą jednego nadajnika. 

Sterowanie może być:
- przewodowe
- centralne przewodowe
- radiowe RTS (bezprzewodowe)